Hotel Odra - Ostravice
 

Wellness Hotel v Beskydech


Wellness v Beskydech

Gastronomie a Catering
Ubytování   Rehabilitace   Wellness Paradise   Soutěž   Bazén a sauna   Rezervace

Wellness Paradise - ceník

Wellness Paradise - Ceník

Ceník Wellness Paradise


 Akční zážitkové balíčky

1. Wellness víkend pod Lysou horou s Beskydským pivovárkem pdf zde

2. Týdenní wellness pod Lysou Horou  pdf zde

 

 

Wellness - Hotel Odra Paradise


HOTEL ODRA PARADISE MÁ DVĚ ČÁSTI


Venkovní část

- BIO SAUNA
- FINSKÁ SAUNA S KRBEM NA DŘEVO
- VENKOVNÍ BAZÉN S VÍŘIVKOU

Vnitřní část

- PARNÍ BYLINNÁ LÁZEŇ
- PARNÍ SOLNÁ LÁZEŇ
- PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ
- TEPIDÁRIUM
- SOLNÁ ODPOČÍVÁRNA
- ZÁŽITKOVÉ SPRCHOVÉ BOXY
- HYDROMASÁŽNÍ WHIRPOOL
- KLASICKÁ SAUNA


CENA VSTUPU NA 2 HODINY 190,- Kč
CENA VSTUPU - VNITŘNÍ ČÁST 150,- KčCENA PRO UBYTOVANÉ - SLEVA 50%

Provozní doba od 1.1.2011

Pondělí 15.00 - 21.00 v pondělí otevřená pouze vnitřní část
Úterý 15.00 - 21.00 pro pojištěnce RBP sleva 50%
Středa zavřeno (otevřená pouze sauna)
Čtvrtek zavřeno (otevřená pouze sauna)
Pátek 15.00 - 21.00
Sobota 15.00 - 21.00
Neděle 15.00 - 21.00

Vstup dětí do HOTEL ODRA PARADISE pouze od 15 let! mimo úterý
Cena pro rekondiční pobyty z FP RBP - Vstup zdarma ST,PÁ 9.00-13.00Wellness v Beskydech - Hotel Odra Paradise.Hydromasážní whirpool s různobarevným osvětlením dodá Vašim svalům novou energii a odpočinek pro vaši duši.

 


Parní lázeň

Na rozdíl od klimatu v sauně se u parních kabin jedná o vlhkou teplou lázeň. Vysoká vlhkost vzduchu až 80-100 % společně s teplotou 40-45 °C vytváří jedinečné klima, které velmi příznivě působí na lidský organismus. Celková tělesná teplota stoupá asi o 1-2 st. Každý stupeň tělesné teploty navíc oproti přirozenému stavu má za následek zrychlení metabolismu, to znamená větší spalování tuků o cca 15 %. Pod vlivem parní lázně také stoupá spotřeba kyslíku, zvětšuje se vylučování oxidu uhličitého a dochází k celkové stimulaci životních funkcí. Kromě příjemného pocitu zotavení a radosti Vám dodá mnoho nových sil. Působí jako podpůrné opatření při léčbě astmatu, zánětu průdušek, revmatismu, chrapotu, přetížení svalů a poruch prokrvení. Parní lázeň zklidňuje činnost srdce, zlepšuje celkovou kondici, tlumí rozrušení, tísnivé pocity a nervozitu, je výborným místem pro duševní a fyzickou relaxaci.

 


Bylinková parní lázeň

Léčebným procesem u bylinné lázně je inhalovaní esence. Lázeňská teplota se pohybuje na 40 - 45° celsia a inhalace bylinných eterických olejů jako je máta peprná, levandule, myrta, heřmánek a eukalyptus. Po této lázni jsou dýchací cesty prostupnější, čistší a sveží několik dnů.

Solná parní lázeň

Solná parní lázeň - v lékařských kruzích je dobře znám zvláštní hojivý účinek solí již po mnohá staletí. Sůl očistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírní dechové potíže. To je možné umocnit sálavým teplem při 42 až 45° celsia. Lázně jsou vytápěny teplem z páry, která je do prostoru lázně přiváděna z parního vyvíječe . Přiváděná pára je do kabiny vháněna ventilátorem současně s čerstvým vzduchem s příměsí minerálních solí. V těchto lázních jsou vytápěny sedací plochy a opěradla lavic či lehátek.
 


Tepidárium

Tepidárium je místnost, která má efekt sálavého tepla, který je zajištěn tepelným zářením z vyhřívaných stěn, podlahy a lavic vnitřního prostoru.
Teplotou vzduchu kolem 35 -40°C a při relativní vlhkosti 20%. Je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh. V
centrální části většinou dominuje pítko. V prostoru jsou nainstalována relaxační světla a audio. 


Solná odpočívárna

Příjemné mořské klima spolu s relaxační hudbou vám navodí pocit uvolnění a relaxace.